İlk Sayfa Reklam

Pazarlama kampanyası planlamanızda bu noktaya kadar geldiyseniz, Google Reklamlarının (önceden Google Adwords) ürününüzü insanlara ulaştırmanın en etkili yollarından biri olduğunun kesinlikle farkındasınızdır. Çevrimiçi bir varlığı yoksa, pazarlama stratejinize bugünlerde pazarlama stratejisi diyemezsiniz. Müşteriler, basit bir çevrimiçi arama yoluyla sizi hızlı ve basit bir şekilde bulabilmelidir. Ancak, internetin enginliği göz önüne alındığında, bunu nasıl yapacaksınız? Bu kadar çok olası arama varken, bu nasıl yapılabilir? Neyse ki, QUARTZ gibi Google Ads Ajansları, bu süreçte ilerlemenize yardımcı olmak için türedi. Google’da AdWords, uzun vadeli bir yatırımdır. Düzenli olarak kurcalamayı, izlemeyi ve ayarlamayı gerektirir.

Düzenli yönetim taahhüdünde bulunmazsanız, pazarlama bütçenizden paranızın karşılığını en iyi şekilde alamama olasılığınız yüksektir. Ama önce bir adım geriye gidelim ve büyük resme bakalım.

ANAHTAR KELİME ARAŞTIRMA

İlk adım, anahtar kelime araştırması yapmaktır. Adwords kampanyanızın arama sonuçlarının en üstünde görünme şansı, uygun anahtar kelime hedefleme ve yanlış olasılıkları eleyen negatif anahtar kelimeler olmadan önemli ölçüde düşer.

AÇILIŞ SAYFASI TASARIMI

Bir sonraki adım, müşterilerinizin ilgisini çekecek ve onları harekete geçmeye teşvik edecek açılış sayfaları tasarlamaktır. Geçici bir açılış sayfası sağlayarak reklam harcamalarınızı biraz daha uzatabilirsiniz. Müşterileriniz, iyi tasarlanmış bir açılış sayfasından profesyonelliğinizin ve ürünlerinizin tadına bakacaktır.

Analiz & Raporlama

DEVAM EDEN ADWORDS YÖNETİMİ Bir AdWords kampanyası için düzenli iletişim, bakım ve optimizasyon gereklidir. Web pazarlama planınız, AdWords kampanyanız ve anahtar kelimelerinizle birlikte gelişmeli ve değişmelidir. QUARTZ, arama motorlarında zirvede kalmanıza yardımcı olmak için sizinle uzun vadeli bir bağlantı kurmak istiyor. ANALİZ & RAPORLAMA Kampanya sonuçlarını gözden geçirmeniz ve mümkün olan en iyi performans sonuçlarını elde etmek için bunları optimize ettiğinizden emin olmanız için size aylık bir raporlama sunuyoruz.