Video Prodüksiyonlar

Hedeflerinize en yakın reklam hangisidir? Bu görüntülü reklam kampanyasını doğrudan yanıt için kullanıyorsanız, ayırt edici, dikkat çekici ve dikkat çekici bir reklam istiyorsunuz. Bunu en iyi hangisi başarabilir? Reklamı daha çok marka bilinci oluşturmak için kullanıyorsanız, markanıza en yakın olan ve logonuzun ve marka renklerinizin en iyi şekilde kullanılmasına olanak sağlayan düzen hangisidir?

Tasarım konusunda ciddi bir zorluk yaşıyorsanız, bu özelleştirmeleri yapması için en azından biraz “tasarım gözü” olan birini görevlendirmeyi deneyebilirsiniz, ancak yazı tiplerini ve renkleri değiştirmek aslında oldukça kolaydır, özellikle de bir şablon seçtiyseniz. zaten sitenizin temel görünümü ve hissi ile iyi uyum sağlar ve logonuzu ve mesajlarınızı iyi bir şekilde birleştirir.

Ayrıca, tıpkı bir görüntülü reklam yüklerken olduğu gibi, bize bir dizi boyut seçeneği sunulduğunu unutmayın. Bu dizideki son gönderide ( resim reklam oluşturma hakkında) bahsettiğim gibi, reklamınızı birden çok biçimde oluşturmak size reklamınızın birden çok biçimde gösterilmesini sağlama fırsatı sunar ve genellikle iyi bir fikirdir (yaratıcılığınızın nasıl olduğunu görebilirsiniz). çeşitli farklı sitelerde gerçekleştirir).

Sonunda size reklamlarınızın bir önizlemesi sunulur – farklı biçimlerdeki reklam düzenini incelemek için bir dakikanızı ayırın, çünkü farklı şekiller bazen bir reklamın görünüşünü ve verdiği hissi önemli ölçüde değiştirebilir.

Bu kadar! Google Ads kampanyalarınız için birkaç dakika içinde prezentabl bir resim reklam oluşturabilirsiniz. Bu gerçekten çok kullanışlı bir araç olsa da, biraz daha özelleştirilmiş ve farklılaştırılmış olacak şekilde profesyonelce tasarlanmış bir reklama sahip olmanın, performans artışı açısından kendi maliyetini fazlasıyla karşılayabileceğini belirtmekte fayda var. Bununla birlikte, aşağıdakileri arıyorsanız, Görüntülü Reklam Oluşturucu paha biçilmez olabilir:

Bir reklamı veya bir dizi reklamı çok hızlı bir şekilde yayınlayın
Dönemsel olarak veya sık sık promosyon için reklamları dönüşümlü olarak yayınlamanız (ve bu süreçte kontrole ve hıza ihtiyacınız var)
Bir veya birkaç başlığı/temel konsepti test etmek ve farklı banner’lar oluşturmak için tasarım kaynakları ayırmadan önce hızlı bir şekilde geri bildirim almak istiyorsanız
Ve özellikle birçok küçük ve orta ölçekli reklamveren, Görüntülü Reklam Oluşturucu’dan yararlanarak herhangi bir tasarım kaynağı ve maliyeti olmaksızın tamamen kârlı bir görüntülü reklam kampanyası oluşturabilir.