Üst Sırada Reklam

İlk Sayfa Reklam, çevrimiçi işletme pazarlamasının büyük bir parçasıdır. Ancak bu konuda uzmanlaşmak uzun ve maliyetli bir süreç olabilir. Bu nedenle, bu alandaki uzun yıllara dayanan deneyim ve bilgimizi başarılı projeler yönetmek için kullanmaktayız.

PPC pazarlamasının en önemli konularıyla ilgili en yerinde hedeflemeleri seçtik. Bu güncel yazımızda taktikler ve stratejiler, ipuçları, püf noktaları ve araçlar içerir. Burada, yeni tanıtım özellikleri hakkında bilgi alabilir ve kendiniz güncelleyebilirsiniz.

Bu kılavuzu bitirdiğinizde, işinizi geliştirecek başarılı kampanyalar oluşturmak ve yönetmek için ihtiyacınız olan tüm bilgi ve becerilere sahip olacaksınız!

AdWords Hesabınızı Kurmanın ve Yapılandırmanın En İyi Yolu
Google AdWords’te yeniyseniz veya hafızanızı tazelemek istiyorsanız, bu kaynaklar başlamanıza yardımcı olacaktır. Kampanyaları ve reklam gruplarını nasıl oluşturacağınızı, yapılandıracağınızı ve yöneteceğinizi öğreneceksiniz. Kampanyalarınıza başladıktan sonra rakiplerinizi araştırmak ve onları nasıl geride bırakacağınıza karar vermek önemlidir. Bu bölüm size bu konularda bilgi verdi.

Kampanya Yönetiminde Dinamik Arama Ağı Reklamları Nedir?
DSA’ları açılış sayfalarınız için geniş eşleme olarak düşünün. AdWords, belirli bir arama sorgusunda bir reklamın açık artırmaya girip girmeyeceğine karar vermek için açılış sayfalarınızdaki ayrıntıları kullanır. Arama sorgusunun uygun olduğuna karar verdiğini varsayarsak, dinamik olarak uygun bir başlık ve gösterilecek açılış sayfası oluşturur.

Büyük bir açılış sayfası envanterine sahip olan herkes DSA’lardan yararlanabilir. Bu, genellikle stoklarında binlerce ürün bulunan e-ticaret reklamcıları anlamına gelir.

DSA’lardan yararlanmak, özellikle sürekli değişen ürün karışımına sahip sitelerde reklam vermek için kullanışlıdır. Hiç kimse her hafta yeni ürünleri yüklemek ve artık satmadığınız ürünleri duraklatmak için saatler harcamak istemez. DSA’lar, uzman bir reklam platformu kullanmanın getirdiği ilgili maliyetler olmadan sizin için bununla ilgilenecektir.

Benzersiz açılış sayfalarının toplam sayısı yönetilebilir olduğundan, çoğu olası satış sitesi için DSA’lar gerekli değildir. Ancak, örneğin şimdiye kadar yazdığınız tüm blog gönderileri için reklamlar oluşturarak marka bilinirliğini artırmaya çalışıyorsanız, bu yine de değerli bir yatırım olabilir.

Diyelim ki Search Engine Land bir abonelik modeline gitti ve yeni ödeme yapan üyeler için reklam yapmak istedi; Şimdiye kadar yazılmış her makale için manuel olarak reklam grupları oluşturmak biraz zahmetli olacaktır. DSA’lar sayesinde, birisi blogda önceki bir gönderiyle ilgili herhangi bir şey aradığında, bir reklam açılır penceresine sahip olabiliriz.

İlk Sayfada Üst Sırada Reklamlar

https://www.adwordsrobot.com/en/guide/adwords-search-ads—the-ultimate-guide

 

Why AdWords Dynamic Search Ads Work Better Than You Think